Vítejte na SAM-LIT
Technologie a elektro – porovnejte ceny z e‑shopů


Sencor STM 7651WS + BUCHTY PO RÁNU 3 GORDON Kuchyňský robot + Buchty po ránu 3

Cena od
8 999
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

Sencor GORDON Kuchyňský robot + Buchty po ránu 3 STM 7651WS + Buchty po ránu 3 Vysoce výkonný 1500W motor, Robustní celokovové tělo s kovovými převody, Design se 3 výstupy

Zobrazit celý popis →

Kde koupit Sencor STM 7651WS + BUCHTY PO RÁNU 3 GORDON Kuchyňský robot + Buchty po ránu 3?

Produkt Sencor STM 7651WS + BUCHTY PO RÁNU 3 GORDON Kuchyňský robot + Buchty po ránu 3 porovnáme u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější

Sencor STM 7651WS + BUCHTY PO RÁNU 3 GORDON Kuchyňský robot + Buchty po ránu 3

8 999 Kč
Do obchodu

Sencor STM 7651WS + BUCHTY PO RÁNU 3 GORDON Kuchyňský robot + Buchty po ránu 3

Přehled cen

Nejlevnější 8999 Kč
Nejdražší 8999 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
Výrobce
Sencor
EAN
2050002206892
Cena od
8 999 Kč

Výkonný kuchyňský pomocník do vaší domácnosti

Tento inovativní robot je ideálním společníkem při přípravě pokrmů pro celou rodinu. S jeho silným motorem o výkonu 1500 W snadno zvládnete všechny úkoly v kuchyni od hnětení těsta po šlehání smetany. Jeho robustní celokovové tělo zaručuje dlouhou životnost a odolnost i při každodenním používání. Design s třemi výstupy navíc umožňuje připojení různých nástrojů a příslušenství, což usnadňuje práci a šetří čas.

Buchty po ránu jako bonus

Součástí tohoto revolučního kuchyňského robota je kniha receptů "Buchty po ránu 3", která vám přináší skutečné lahůdky do vaší snídaně. Máte možnost si kdykoli připravit čerstvé buchty s různými náplněmi, které překvapí vaši rodinu i přátele. Každý recept je navržen tak, aby byl snadno pochopitelný a rychle realizovatelný. Vaše kuchyň se tak promění v místo plné vůní a chutí, které zaručeně potěší každý mlsný jazýček.

Snadné ovládání a údržba

Robot je navržen tak, aby byl jednoduchý v obsluze a údržbě. Intuitivní ovládací panel vám umožní snadno nastavit požadovaný výkon a čas. Díky snadno demontovatelným částem je také údržba a čištění velmi pohodlné. Nemusíte se obávat dlouhých hodin v kuchyni, s tímto robotem ušetříte spoustu času, který můžete věnovat rodině a přátelům. Je to spolehlivý pomocník, který se stane nedílnou součástí vaší každodenní rutiny.

Jaké jsou hlavní výhody tohoto kuchyňského robota?

Mezi hlavní výhody patří jeho vysoký výkon, odolné celokovové tělo a široké spektrum použití. Umožňuje vám připravit různé pokrmy jednoduše a rychle.

Jak snadno se čistí a udržuje?

Údržba kuchyňského robota je velmi snadná díky demontovatelným částem, které můžete umýt v myčce. Obsluha je také intuitivní, což usnadňuje používání i méně zkušeným kuchařům.

Specifikace Sencor STM 7651WS + BUCHTY PO RÁNU 3 GORDON Kuchyňský robot + Buchty po ránu 3

  • Výkon motoru: 1500 W
  • Celokovové tělo s kovovými převody
  • Design se třemi výstupy pro různé nástroje
  • Snadné ovládání s intuitivním panelem
  • Součástí je kniha receptů "Buchty po ránu 3"

Parametry Sencor STM 7651WS + BUCHTY PO RÁNU 3 GORDON Kuchyňský robot + Buchty po ránu 3

  • Rozměry: 40 x 30 x 30 cm
  • Hmotnost: 8 kg
  • Barva: bílá a nerezová
  • Napájení: 220-240 V
  • Rychlost: nastavitelná v několika úrovních

Výhody Sencor STM 7651WS + BUCHTY PO RÁNU 3 GORDON Kuchyňský robot + Buchty po ránu 3

  • Vysoký výkon pro rychlou a efektivní přípravu
  • Odolná konstrukce zaručující dlouhou životnost
  • Možnost přípravy různých pokrmů s minimem námahy
  • Pohodlné čištění a údržba
  • Součástí kreativní recepty pro snídaně

Recenze Sencor STM 7651WS + BUCHTY PO RÁNU 3 GORDON Kuchyňský robot + Buchty po ránu 3

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

Sencor GORDON Kuchyňský robot + Buchty po ránu 3 STM 7651WS + Buchty po ránu 3 Vysoce výkonný 1500W motor, Robustní celokovové tělo s kovovými převody, Design se 3 výstupy
Produkt Sencor STM 7651WS + BUCHTY PO RÁNU 3 GORDON Kuchyňský robot + Buchty po ránu 3 z kategorie si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Sencor.cz za cenu 8 999 Kč.
Sencor STM 7651WS + BUCHTY PO RÁNU 3 GORDON Kuchyňský robot + Buchty po ránu 3 má EAN kód 2050002206892
Veškeré další parametry výrobku Sencor STM 7651WS + BUCHTY PO RÁNU 3 GORDON Kuchyňský robot + Buchty po ránu 3 naleznete například na webu Sencor.cz

Nejlepší

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na nejlepší

Kvalitní

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na kvalitní

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt