Vítejte na SAM-LIT
Technologie a elektro – porovnejte ceny z e‑shopů


Victron Energy Chytrá nabíječka baterií BlueSmart 12V/25A

Cena od
5 465
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

Chytrá nabíječka baterií BlueSmart pro baterie s technologií WET (kyselina), AGM, GEL nebo LiFePO4. Optimální pro baterie o kapacitě 100-265Ah. Vyzkoušejte si možnosti ovládání Victron Smart ve vašem telefonu, ukázka demo režimu VictronConnect →...

Zobrazit celý popis →

Kde koupit Victron Energy Chytrá nabíječka baterií BlueSmart 12V/25A?

Produkt Victron Energy Chytrá nabíječka baterií BlueSmart 12V/25A porovnáme u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
Nabíječky a startovací boxy

Victron Energy Chytrá nabíječka baterií BlueSmart 12V/25A

5 465 Kč
Do obchodu
Nabíječky a startovací boxy

Victron Energy Chytrá nabíječka baterií BlueSmart 12V/25A

Přehled cen

Nejlevnější 5465 Kč
Nejdražší 5465 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
Nabíječky a startovací boxy
Výrobce
Victron Energy
EAN
8719076048381
Cena od
5 465 Kč

Pokročilá technologie pro nabíjení baterií

Tato moderní nabíječka pro 12V baterie je ideálním řešením pro všechny, kteří potřebují spolehlivě dobít své baterie s různými technologiemi jako jsou WET, AGM, GEL nebo LiFePO4. Je navržena tak, aby efektivně obsluhovala baterie o kapacitě 100-265Ah. S využitím pokročilé technologie zajišťuje optimalizaci výkonu a prodlužuje životnost vašich baterií díky inteligentnímu řízení nabíjení.

Snadné ovládání přes smartphone

Jednou z největších výhod této nabíječky je možnost ovládání přes smartphone prostřednictvím aplikace VictronConnect. Díky Bluetooth připojení můžete snadno sledovat stav nabíjení i zdraví baterie přímo na vašem mobilním zařízení. Aplikace je intuitivní a umožňuje vám nejen sledování, ale i konfiguraci nabíjecích parametrů podle vašich potřeb.

Bezpečnost a výkonnostní funkce

Bezpečnost je na prvním místě a tato nabíječka to dokazuje svými ochrannými funkcemi. Patří sem ochrana proti zkratu, přepolování a přehřátí. Navíc disponuje funkcí obnovení pro zcela vybité baterie, což znamená, že i v případě extrémně nízkého nabití budete moci svou baterii opět oživit. Takže ani v těch nejkritičtějších situacích nebudete bez pomoci.

Jaká je maximální kapacita baterií, které tato nabíječka zvládne?

Tato nabíječka je vhodná pro baterie o kapacitě od 100 do 265Ah, takže si můžete být jisti, že uspokojí vaše potřeby v širokém spektru aplikací.

Jaké jsou hlavní výhody ovládání pomocí aplikace?

Ovládání přes aplikaci VictronConnect přináší vysoký komfort. Díky ní můžete snadno sledovat stav nabíjení a provádět nastavení podle aktuálních potřeb, což činí používání nabíječky mnohem příjemnějším a efektivnějším.

Specifikace Victron Energy Chytrá nabíječka baterií BlueSmart 12V/25A

  • Vstupní napětí: 180-265 VAC
  • Frekvence: 45-65 Hz
  • Nabíjecí proud: 25 A
  • Spotřeba energie bez zátěže: 0,5 W
  • Napětí absorpčního nabíjení: 14,4 V
  • Napětí udržovacího nabíjení: 13,8 V
  • Napětí skladovacího režimu: 13,2 V
  • Provozní teplota: -30 až +50°C
  • Délka výstupního kabelu: 1,5 m
  • Stupeň krytí: IP65
  • Rozměry: 75×140×240 mm
  • Hmotnost: 0,9 kg

Parametry Victron Energy Chytrá nabíječka baterií BlueSmart 12V/25A

  • Vysoce výkonný nabíjecí algoritmus
  • Inteligentní správa teploty
  • Jednoduchá instalace a použití
  • Možnost připojení krokosvorek nebo ok M8
  • Robustní konstrukce zajišťující dlouhou životnost

Výhody Victron Energy Chytrá nabíječka baterií BlueSmart 12V/25A

  • Ochranné funkce pro maximální bezpečnost
  • Komfortní ovládání přes smartphone
  • Efektivní nabíjení s prodlouženou životností baterií
  • Kompatibilita s různými typy baterií
  • Široký rozsah provozních teplot

Recenze Victron Energy Chytrá nabíječka baterií BlueSmart 12V/25A

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

Chytrá nabíječka baterií BlueSmart pro baterie s technologií WET (kyselina), AGM, GEL nebo LiFePO4. Optimální pro baterie o kapacitě 100-265Ah. Vyzkoušejte si možnosti ovládání Victron Smart ve vašem telefonu, ukázka demo režimu VictronConnect → ZDE ←Aplikaci VictronConnect stáhnete na Google Play nebo App Store:Aplikaci v App Store stáhnete  → ZDE ←Aplikaci v Google play stáhnete → ZDE ←   Nastavení, zobrazení a konfiguraci Blue Smart IP65 nabíječky můžete prostřednictvím bluetooth a smartphonu. Můžete zobrazit stav nabíječky a baterie. Dokonce ovládat funkce nabíječky pomocí aplikace VictronConnect. Na obrazovce je zobrazena výchozí hodnota napětí a proudu. Aplikaci VictronConnect si můžete také zdarma stáhnout na Google Play, nebo v App Store. Klíčové vlastnosti: Vhodné pro 12V baterie Ochrana proti zkratu, přepolování, přehřátí Funkce obnovení pro zcela vybité baterie Funkce regenerace Vhodné pro baterie o kapacitě 100-265Ah odnimatelné krokosvorky nebo oka M8 Technické parametry: Vstupní napětí: 180-265 VAC Frekvence:45-65 Hz Nabíjecí proud: 25 A Spotřeba energie bez zátěže: 0,5 W Napětí absorpčního nabíjení: 14,4 V Napětí udržovacího nabíjení: 13,8 V Napětí skladovacího režimu: 13,2 V Provozní teplota: -30 až +50°C Délka výstupního kabelu: 1,5 m Stupeň krytí: IP65  rozměry 75×140×240mm hmotnost 0,9 kg
Produkt Victron Energy Chytrá nabíječka baterií BlueSmart 12V/25A z kategorie Nabíječky a startovací boxy si můžete zakoupit například v internetovém obchodě VSelektro.eu za cenu 5 465 Kč.
Victron Energy Chytrá nabíječka baterií BlueSmart 12V/25A má EAN kód 8719076048381
Veškeré další parametry výrobku Victron Energy Chytrá nabíječka baterií BlueSmart 12V/25A naleznete například na webu VSelektro.eu

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt